עלינו

גולה מרקטינג הוקמה בשנת 2018 מתוך מטרה להוות שותפה לדרך לחברות קטנות ובינוניות. אנו מעניקים שירותי שיווק במיקור חוץ ובעצם מהווים מחלקת שיווק מלאה, מחוץ לחברה.

אנחנו מאמינים כי עד שתגדלו מספיק על מנת להעסיק מחלקת שיווק מלאה, על שלל ההתמחויות, אנו נספק לכם את הצוות המושלם של המומחים, כל אחד בתחומו, ונקדם את העסק ביחד אתכם.

אין איש שיווק אחד שיודע לעשות הכל. במקום להתפשר על בינוניות, אנו נספק את כל מגוון ההתמחויות השיווקיות השונות, אשר יעבדו בתיאום, תחת מנהל שיווק אחד מטעמנו ויחסכו ממך את הזמן והטירחה בתקשורת עם ספקים שונים. בצורה זו אנו לומדים את העסק לעומק ומספקים את מכלול שירותי השיווק להם תדרשו.

מלבד ניהול שיווק מלא אנו מספקים גם שירותים ספציפיים ללקוחותינו, במודל פרוייקטלי. מתהליך מיתוג אסטרטגי, בניית אתר, הפקת תערוכות ואירועים בארץ ובחו"ל, קידום ממומן, ניהול מדיה חברתית ועוד.

על גיא עברון

אחרי שנים בתפקידי סמנכ"לות וניהול שיווק בתור שכיר, חברתי לכמה שותפים לדרך וביחד יצרנו את גולה. אני מאמין כי אין אתגר שיווקי בלתי פתיר וכי לכל בעל עסק ומנהל שיווק מגיע להפקיד את אמנות השיווק בידיהם של קבוצת בעלי המקצוע, אשר יתייחסו אל הארגון כאל שלהם.

התחושה הזו היא המובילה אותנו בכל אחד מהפרוייקטים שאנו מבצעים- האיכפתיות אמיתית ואחריות להצלחת העסק. בתור בעלים של עסק אני מכיר את תחושת הביטחון, כאשר אני יודע שהעסק שלי בידיים טובות. מטרתי שכל אחד ואחת מלקוחותינו יהיו שותפים לתחושה הזו.